Skupinové lekce

Cvičební sál je určen pro jednotlivé skupinové lekce nebo ho můžete také využít sami jako součást návštěvy v posilovně. Jsou zde k dispozici rehabilitační míče různých velikostí, cvičební podložky, švihadla, expandéry, ripstoly, boxovací pytle a další pomůcky.

SKUPINOVÉ LEKCE + REZERVACE SÁLU

skupinové lekce probíhají podle aktuálního rozpisu zveřejněného na

http://www.onlinememberpro.cz/fitnessmb/

Dále ve cvičebním sále probíhá trénink PROFI Aerobic TEAM v následujících dnech:

Pondělí 16.00-18.00

Čtvrtek     15.00-18.00           

Pátek        15.00-18.00

 

Naši lektoři skupinových lekcí

 Vendula Kopečková
Lekce : Kruhový trénink, BODYSTYLING , AEROBIC, KICK BOXING

Jedná se o kondiční a posilovací lekce se zaměřím na posílení a formování svalů celého těla včetně hlubokého stabilizačního systému v kombinaci s cardio částmi, díky kterým je udržována tepová frekvence ve spalovacím pásmu a díky čemuž dochází k redukci přebytečného tělesného tuku. Na lekcích se často využívají různé cvičební pomůcky (Bosu, činky, kettlebelly, TRX …).                                                                                                                                               

Vzdělání: Instruktor Aerobiku FBGA

BOSU Power and Plyometric FBGA

BOSU Balance I.FBGA

BOSU Power FBGA

YOGA play me fit

Mezinárodní kongres Aerobicmania opakovaně

 

Miroslav Slatinský 

Lekce: Kruhový trénink

Kruhový trénink pro muže a ženy. Jedná se o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení současně. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu. Během krátkých časových intervalů  cca 30 sekund  se přesouváte z jednoho stanoviště na druhé. Každé kolo se skládá z maximálně 14 cviků, každý cvik se provádí na jiném stanovišti. Celé kolo trvá 6-8 minut bez přestávky.  Kruhový trénink je komplexní a vysoce kreativní forma tréninku vytrvalostní síly. Je vhodný pro každý věk a různou úroveň pohybových schopností.

Aktivní účastník Crossfit tréninků, a Kruhových tréninků Jihlava, Znojmo

Aktivní účastník terénních závodů Spartan race

 

Rezervace skupinových lekcí přes rezervační systém fitness – WEB REZERVACE na úvodní stránce. První nebo náhodnou rezervaci lekce lze provést přes recepci fitness, další následné rezervace si již provádíte sami dle uvedeného postupu. 

 

Storno poplatky – zrušení skupinové lekce bez poplatku  je nutné provést nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Storno poplatek je 100% cena lekce.

Jednotlivá cvičení rezervujte vzhledem k omezenému počtu míst.