Skupinové lekce

Cvičební sál je určen pro jednotlivé skupinové lekce nebo ho můžete také využít sami jako součást návštěvy v posilovně. Jsou zde k dispozici rehabilitační míče různých velikostí, cvičební podložky, švihadla, expandéry, ripstoly, boxovací pytle a další pomůcky.

SKUPINOVÉ LEKCE

Základní rozpis 

Pondělí   17.30 – 18.30  JUMPBOXING – Štěpánka Pokorná

Úterý       18.45 – 19.45 Kruhový trénink – Miroslav Slatinský 

Středa  18.00 – 19.00 TWERK

             19.30 – 20.30 JÓGA

Čtvrtek     17.45-18.45 Bosu Pump – Vendula Kopečková

                 19.00 – 20.00 Kruhový trénink – Miroslav Slatinský

Pátek 18.15 – 19.15 Kruhový trénink – Miroslav Slatinský 

Sobota      16.00 – 17.00 BODYSTYLING – Terezie Niederhafnerová

Neděle      17.30-18.30  Total Body Workout – Vendula Kopečková

 

JUMPBOXING – cena lekce jednotná pro všechny 60,-Kč

Kapacita: 13 míst     Lektorka Mgr. Štěpánka Pokorná

Vzdělání: absolventka FTVS UK Praha

absolventka kurzu JUMPBOXING

pedagog tělesné výchovy gymnázium Moravské Budějovice

aktivní účastník terénních závodů Spartan Race

– dynamické cvičení na trampolínkách, kdy měkké dopady šetří vaše klouby a díky balanci zároveň působí na zpevnění a posílení svalů. Při skákání spotřebujete o 15% více energie než při běhání, navíc bez zbytečné zátěže kloubů. Na trampolíně se mimo jiného posilují i hluboké břišní a zádové svaly a svaly pánevního dna. Skákání podporuje pohyb lymfy a tím pádem provádíte také očistu vašeho těla….tak neváhejte, a pokud chcete vyzkoušet něco nového pro zformování postavy, zbavení se bolestí, úbytku na váze, odstranění špatných pohybových návyků, bolestí svalů a zad a zároveň získání lepší fyzické kondice, ja tato lekce právě pro vás…TĚŠÍM SE NA VÁS!

BODY TIGHT TRANSFORMATION – cena lekce jednotná pro všechny 70,-Kč

Kapacita: 16 míst   Lektorka Vendula Kopečková

Vzdělání: Instruktor Aerobiku FBGA

BOSU Power and Plyometric FBGA

BOSU Balance I.FBGA

BOSU Power FBGA

YOGA play me fit

Mezinárodní kongres Aerobicmania opakovaně

Cílem lekce je spalování přebytečného tuku, mezitím co  Vaše tělo bude formovat a zpevňovat své zatvrzelé problémové partie (ruce, břicho, zadek) prostřednictvím cardio částí a posilovacího cvičení. Pokud tedy hledáte způsob, jak se dostat do kondice a redukovat váhu zábavnou cestou, rozvíjet koordinaci a rytmické cítění, tak lekce B.T.T. je určena přímo Vám

BOSU PUMP – cena lekce jednotná pro všechny 60,-Kč

Kapacita: 14 míst   Lektorka Vendula Kopečková

Kondiční a posilovací lekce se zaměřuje na komplexní posílení a formování svalů celého těla včetně hlubokého stabilizačního systému v kombinaci s cardio částmi, díky kterým dochází k postupnému spalování přebytečného tuku. Při lekci se využívá rehabilitační a balanční pomůcka BOSU, díky které je cvičení vhodné i pro jednotlivce, kteří trpí nadváhou či bolestmi zad.

TOTAL BODY WORKOUT – cena lekce jednotná pro všechny 70,-Kč

Kapacita: 16 míst   Lektorka Vendula Kopečková

Kondiční a posilovací lekce  se zaměřuje na komplexní posílení svalů celého těla a spalování přebytečného tuku, díky využití cardio částí. Na lekci se hojně využívá řada posilovacích pomůcek (činky, expandery, BOSU, kettlebelly, TRX…) Navíc vyzkoušíte nejrůznější posilovací metody a tréninky, které jsou právě „trendy“ (kruhový trénink, intervalový trénink, Plyometrie, Deep Work…)

KRUHOVÝ  TRÉNINK – cena lekce 80,-Kč, student 60,-Kč

Kapacita: 14 míst   Lektor Miroslav Slatinský

Aktivní účastník Crossfit tréninků, a Kruhových tréninků Jihlava, Znojmo

Aktivní účastník terénních závodů Spartan race

Kruhový trénink pro muže a ženy. Jedná se o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení současně. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu. Během krátkých časových intervalů  cca 30 sekund  se přesouváte z jednoho stanoviště na druhé. Každé kolo se skládá z maximálně 14 cviků, každý cvik se provádí na jiném stanovišti. Celé kolo trvá 6-8 minut bez přestávky.  Kruhový trénink je komplexní a vysoce kreativní forma tréninku vytrvalostní síly. Je vhodný pro každý věk a různou úroveň pohybových schopností.

 

BODYSTYLING – cena jednotná pro všechy 60,-Kč

Kapacita: 15 míst   Lektorka Terezie Niederhafnerová

Vzdělání:

Kurz Fitness trenér

Kurz základní výživové postupy ve fitness

Kurz Bodystyling

– lekce zaměřená na tvarování a posilování problematických partií – břicho, nohy, hýždě a na zpevnění a formování celé postavy. Lekce je určená pro všechny, kteří chtějí vylepšit svoji postavu

TWERK – cena jednotná 60,- Kč

Kapacita 15 míst Lektorka Martina Benešová 

intenzivní kardio dynamické cvičení určené především ke tvarování zadečku a hýždí a posílení břišního svalstva.

JÓGA probíhá pod vedením lektorů Jóga Znojmo , lekci rezervujete přímo na jejich telefonním čísle 725 479 345

Rezervace skupinových lekcí přes rezervační systém fitness – WEB REZERVACE na úvodní stránce. První nebo náhodnou rezervaci lekce lze provést přes recepci fitness, další následné rezervace si již provádíte sami dle uvedeného postupu. 

Storno poplatky – zrušení skupinové lekce bez poplatku  je nutné provést nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Storno poplatek je 100% cena lekce.

Jednotlivá cvičení rezervujte vzhledem k omezenému počtu míst.