Posilovna

IMG_6278Ve  fitness centru najdete  plně vybavenou posilovnu, která prošla v roce 2015 kompletní rekonstrukcí a rozšířením.

Najdete zde nové posilovací stroje značky Hammer Strength a Lifefitness a volně přístupný cvičební sál, v patře je umístěna samostatná kardiozóna.

Prostor je ozvučen audio a video technikou a je klimatizován. Sál je vybaven rekuperačním systémem na odvlhčeni a ochlazení během skupinových lekci. Na  fitness baru najdete obvyklé potravinové doplňky, které se používají během Vašeho cvičení. Možnost zakoupení celých balení základních produktů pro domácí použití.

Posilovna –  plně vybavena kompletem posilovacich strojů, které v roce 2015 byly nahrazeny novými posilovacími stroji zn. Hammer Strength a Lifefitness, nová zona jednoruček zn. Jordan do hmotnosti 60 kg. Na ploše posilovny běžně k zapůjčení háky, trhačky a fitness pásy.

Kardiozona – najdete zde 6 běhacích pásů zn. Kettler s možností využití přednastavených programů, 4 orbitreky – rovněž s možností využít přednastavené programy, 1 stepr, 3 tréninková kola a 1 veslovací trenažér zn. CONCEPT 2.  Možnost zapůjčení závaží na ruce a nohy při Vašem tréninku na běhacích pásech.

Při vašem cvičení používejte prosím z hygienických důvodů jako podložku ručník nebo po sobě posilovací stroj, žíněnku, BOSU apod. dezinfikujte připraveným dezinfekčním prostředkem.

Vstup dětí do 12 let do posilovny pouze pod dohledem rodiče, osobního trenéra nebo po osobní domluvě – trénink sportovce apod.

Samostatné posilování dětí do 15 let pouze s písemným souhlasem rodičů! Předtištěný formulář žádejte u obsluhy fitness.