Posilovna

IMG_6278Ve  fitness centru najdete  plně vybavenou posilovnu, která prošla v roce 2015 kompletní rekonstrukcí a rozšířením.

Najdete zde nové posilovací stroje značky Hammer Strength a Lifefitness a volně přístupný cvičební sál, v patře je umístěna samostatná kardiozóna.

Prostor je ozvučen audio a video technikou a je klimatizován. Sál je vybaven rekuperačním systémem na odvlhčeni a ochlazení během skupinových lekci. Na  fitness baru najdete obvyklé potravinové doplňky, které se používají během Vašeho cvičení. Možnost zakoupení celých balení základních produktů pro domácí použití.

Posilovna –  plně vybavena kompletem posilovacich strojů, které v roce 2015 byly nahrazeny novými posilovacími stroji zn. Hammer Strength a Lifefitness, nová zona jednoruček zn. Jordan do hmotnosti 70kg. Na ploše posilovny běžně k zapůjčení háky, trhačky a fitness pásy.

Kardiozona – najdete zde 6 běhacích pásů zn. Kettler s možností využití přednastavených programů, 5 orbitreků- rovněž s možností využít přednastavené programy, 1 stepr, 2 tréninková kola a 1 veslovací trenažér zn. CONCEPT 2.  Možnost zapůjčení závaží na ruce a nohy při Vašem tréninku na běhacích pásech.

Při vašem cvičení používejte prosím z hygienických důvodů jako podložku ručník nebo po sobě posilovací stroj, žíněnku, BOSU apod. dezinfikujte připraveným dezinfekčním prostředkem.

Zákaz vstupu dětí do 10 let s vyjímkou organizovaných tréninků.

Samostatné posilování dětí do 15 let pouze s písemným souhlasem rodičů! Předtištěný formulář žádejte u obsluhy fitness.